Taarten Antwerpen

Online bestellen of afhalen

Antwerpse taarten bestellen


Taarten passen bij elke gelegenheid. In sommige bedrijven wordt er elke dag wel ergens taart gegeten. En natuurlijk dient er een beetje op de calorieën worden gelet, maar gewoon genieten kan ook enorm gezond zijn. Dus is er iemand jarig op kantoor in Antwerpen of omgeving en dit dit heugelijke feit te worden gevierd met een zoete ronde verrassing, dan helpen we u op weg. Bent u op zoek naar een taartenmaker of banketbakkerij in de omgeving van Antwerpen, Brasschaat, Schoten, Beveren, Sint-Niklaas, Kontich, Brecht, Kappellen etc. om af te halen dan vindt u hieronder informatie waar dit mogelijk is. Maar ook als u online taarten wilt bestelken in de regio Antwerpen of omgeving helpen we u graag op weg. Zodat u in uw eigen huis of kantoor kunt genieten van de lekkerste taarten en andere producten. Mocht u zelf zoete producten willen leren maken (bijvoorbeeld als vrijgezellenfeest), dan verwijzen we u graag door naar de vrijgezellenfeest Antwerpen pagina van Onemotion.

  1. La creme Patisserie Antwerpen Borgerhout:  https://la-creme-patisserie-bakkerij.eatbu.com/?lang=nl
  2. De cupcake Boutique Deurne:  https://www.cupcakeboutique.be/
  3. Partytaart Deurne:   https://www.partytaart.be/
  4. Taartenland Itegem: http://www.taartenland.be/over-taartenland-be/index.cfm
  5. Bakkerij Toon de Klerck Westkaai Antwerpen: https://www.facebook.com/BakkerijToonDeKlerck
  6. Atorta Desserts Antwerpen: https://atorta-desserts-antwerp.business.site/
  7. Patisserie Nathalia Antwerpen: https://bakkersonline.be/be-nl/patisserienathalie
  8. Tarte Antwerpen:  https://www.tartes.be/contact/
  9. Cakeboys Antwerpen:  https://cakeboys.be/taarten/
  10. Patisserie Schoenaers:  http://www.schoenaers.be/
  11. Patisserie Andre Deurne: http://www.patisserieandre.be/contact.php
  12. Bakkerij Raphael Deurne: https://www.bakkerij-raphael.be/
  13. Bakkerij Le Bleu Berchem: http://www.bakkerijlebleu.be/gebak
  14. Bakkerij Verellen Middelheim : https://bakkerij-verellen.eatbu.com/?lang=nl
  15. Kobe Cakes Antwerpen: http://www.kobecakes.be/
  16. Delafaille Antwerpen:  https://bestel.dellafaille.net/nl/antwerpen/
  17. Bakkerij Vervecken Antwerpen: https://bakkerij-vervecken.be/
VOOR IEDEREEN
ALLE VORMEN
INTERNATIONAAL